Canlı Destek Bana Sor!
X KAPAT

Hoşgeldin!

Kendin Yap Atölyesine Hoşgeldin. Haydi beraber üretmeye başlayalım...
Şifremi Unuttum?

Yeni mi katılacaksınız ? Hemen Hesap Oluştur

Hoşgeldin!

Kendin Yap Atölyesine Hoşgeldin. Haydi beraber üretmeye başlayalım...

Şifreler en az altı karakter uzunluğunda olmalı,
Hem harf hem de rakam içermeli ve boşluk içermemelidir.

CAPTCHA

Manisa Çocuk Bilişim Zirvesi 2021

17 HAZİRAN 2021

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde il genelinde gerçekleştirilen Kendin Yap Atölyeleri Projeleri kapsamında, öğrencilerimizin ilgi ve motivasyonunu arttırmak amacıyla Çocuk Bilişim Zirvesi düzenlenmiştir. Zirve 24 - 25 Haziran tarihlerinde zoom üzerinden çevrim içi bir şekilde gerçekleştirilecektir. 

İlk Ortak Eğitim Öğrencimiz Ortak Eğitim Programını Başarı ile Tamamladı.

10 AĞUSTOS 2020

Bölümümüz öğrencilerinden Kaan YILDIRIM Temmuz 2019 - Ocak 2020 tarihleri arasında Proven Bilişim Teknolojileri firması ile ortaklaşa yürüttüğümüz Ortak Eğitim Programını başarı ile tamamlamıştır.

Veri Merkezi Sektörü Data Center İstanbul Konferansında Buluştu

10 AĞUSTOS 2020

Data Center Cities tarafından düzenlenen ve veri merkezi sektörünün önde gelenlerini buluşturan Data Center İstanbul Konferansı, 3 Aralık’ta İstanbul Hilton Bosphorus’ta gerçekleşti. Kamu ve özel sektörün lider isimlerinin ve medya temsilcilerinin katıldığı Konferansta; vaka analizleri, sektörün öncü firmalarının sunumları, zengin networking aktiviteleri yer aldı.

Data Center Expo Eurasia Fuarı’nda “Teknoloji Trendleri ve Veri Merkezlerinin Geleceği” Konuşulacak

10 AĞUSTOS 2020

İçinde bulunduğumuz “Dijital Ekonomi” çağında “veri”lerin saklanması ve korunması büyük bir önem taşıyor, veri merkezlerine yatırımlar her geçen gün artıyor. Bu gelişmelerle Türkiye, bölgesel bir üs haline gelmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda, Avrasya bölgesinin ilk ve tek veri merkezi fuarı “Data Center Expo Eurasia” 28 Kasım-1 Aralık 2019 İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

 

Türkiye Bilişim Sektörünün yeni inisiyatifi BİLİŞİM GRUBU üç haftada 200 üyeye ulaştı

10 AĞUSTOS 2020

Türkiye’nin bilişim ekosistemindeki ihtiyaç ve beklentilere yanıt vermek amacıyla 15 Kasım 2017 günü faaliyete geçen BİLİŞİM GRUBU, ilk üç haftada bilişim sektörünün önde gelenlerinden 200 üyeyi bünyesine dahil etti.

Türkiye bilişim sektöründeki özel şirketler, STK’lar, kamu ve diğer paydaşlarda görev alan bilişim yöneticilerini bir araya getirerek sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve kamuoyu oluşturmak amacıyla kurulan BİLİŞİM GRUBU, 15 Kasım 2017 tarihinde kuruldu ve üç hafta içinde 200 üyeye ulaştı. BİLİŞİM GRUBU’nun gündemini Nesnelerin İnterneti, Yapay Zeka, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Blockchain, Endüstri 4.0 ve Bulut Bilişim gibi yeni nesil teknoloji trendleri oluşturuyor.

“Gelecekte Bilişim Konferansı” Geleceğin Akıllı Dünyasına Işık Tutacak

10 AĞUSTOS 2020

Türkiye’nin en kapsamlı dijital dönüşüm platformu olan Smart Future Forum, dönüşüm ve iş liderlerini geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojileri tartışmak üzere 27 Nisan 2019 tarihinde “Gelecek Geliyor” sloganıyla İstanbul’da buluşturuyor.

Gelecekte Bilişim Konferansı, dijital dönüşüm ve değişimi bilişim sektörü perspektifinden değerlendirerek dijital teknolojiler konusundaki farkındalığın artırılması, alanında uzman konuşmacıların sektöre vizyoner bir bakış açısı kazandırması ve gelecek vizyonu çizmesini hedefliyor.

Gelecekte Bilişim Konferansı ile Dijital Dünyaya Bağlanın

BİLİŞİM GRUBU Temmuz 2018 Toplantısı 10 Temmuz’da Yapılacak

10 AĞUSTOS 2020

BİLİŞİM GRUBU Temmuz 2018 Toplantısı, 10 Temmuz 2018 Salı akşamı 18:00-21:00 saatleri arasında yapılacak. Bilişimciler (bilisimdernegi.org), Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), Türkiye Gençlik STK’ları Platformu (TGSP), Bilişim Medyası Derneği (BMD) gibi sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri ve medya mensupları da katılacak.