Canlı Destek Bana Sor!
X KAPAT

Hoşgeldin!

Kendin Yap Atölyesine Hoşgeldin. Haydi beraber üretmeye başlayalım...
Şifremi Unuttum?

Yeni mi katılacaksınız ? Hemen Hesap Oluştur

Hoşgeldin!

Kendin Yap Atölyesine Hoşgeldin. Haydi beraber üretmeye başlayalım...

Şifreler en az altı karakter uzunluğunda olmalı,
Hem harf hem de rakam içermeli ve boşluk içermemelidir.

CAPTCHA

Gezici Mucit Atölyesi Başvuru

       

 Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Zafer Kalkınma Ajansı YENEP Projesi kapsamında sabit atölyeden yararlanma fırsatı olmayan öğrencilerin fırsatlarını arttırmak ve yetenekli öğrencileri keşfetmek amacıyla oluşturulan Kendin Yap Gezici Mucit Atölyesi yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile ilimiz genelinde eğitimler vermek üzere planlamaları yapılmıştır.

 Gezici mucit atölyesi hayal et, tasarla, üret yaklaşımı ile çocuklara kendin yap kültürünü kazandırmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Atölyenin gideceği okullar için form oluşturulmuştur. Atölyenin gideceği okullarda belirlenen öğretmenler öncelikli olarak hizmet içi eğitime alınacaktır. Eğitime katılan öğretmen Gezici atölyenin gittiği okulda sorumlu olacak ve okul idaresi ile koordineli bir şekilde atölyenin azami düzeyde kullanılması sağlanacaktır.

Kendin Yap Gezici Mucit Atölyesi hazırlanacak takvim doğrultusunda Yunusemre Belediyesi işbirliği ile öncelikle köy okulları olmak üzere en az bir hafta kalacak şekilde Yunusemre ilçesindeki okullara gidecektir. Okulunuza gelmesini istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz.

 

Manisa Kendin Yap Gezici Mucit Atölyesi Başvuru Formu